Missatges recents

Pàgines: 1 [2] 3 4 ... 10
11
AVApred / Re:AVAPRED 2020: Estacions escollides / Votacions
« Darrer missatge per Gamboalcoi el 13 de Abr de 20, 00:31:40 am »
Vot 1: Portell de Morella
Vot 2: Titaguas - Cosmofísica
Vot 3: Alacant - l’Illa de Tabarca
Vot 4: Requena - Casas del Río
Vot 5: la Barraca d’Aigües Vives
Vot 6: Castell de Castells
12
AVApred / Re:AVAPRED 2020: Estacions escollides / Votacions
« Darrer missatge per Joseta el 12 de Abr de 20, 22:11:42 pm »
VOT1: Portell de Morella
VOT2: Ayora - San Benito
VOT3: Alacant - l’Illa de Tabarca
VOT4: Requena - Casas del Río
VOT5: Pinet
VOT6: Castell de Castells
13
AVApred / Re:AVAPRED 2020: Estacions escollides / Votacions
« Darrer missatge per paumio el 12 de Abr de 20, 21:47:55 pm »
Vot 1: Vistabella del Maestrat - Sant Joan de Penyagolosa
Vot 2: Titaguas - Cosmofísica
Vot 3: Pilar de la Horadada - Pinar de Campoverde
Vot 4: Requena - Casas del Río
Vot 5: Pinet
Vot 6: la Vall d'Ebo
14
AVApred / AVAPRED 2020: Estacions escollides / Votacions
« Darrer missatge per AVAMET el 12 de Abr de 20, 20:54:20 pm »
Bona vesprada.

Estem organitzant el concurs AVAPRED 2020. Un any més, des de l’organització del concurs hem escollit parcialment les estacions d’AVAMET participants per assegurar que les 6 estacions de cada fase estiguen ben repartides de nord a sud de la nostra geografia i que la nostra varietat climàtica quede el millor representada possible.

Hem elaborat una llista d’estacions parcialment tancada però volem que la última decisió la tingueu vosaltres votant entre diverses opcions al Fòrum d’AVAMET. Les estacions a escollir són les marcades amb VOT 1, VOT 2, VOT 3, VOT 4, VOT 5 i VOT 6.


FASE 1 (Primavera):
- VOT 1: Portell de Morella / Vistabella del Maestrat - Sant Joan de Penyagolosa
- Torás
- VOT 2: Titaguas - Cosmofísica / Ayora - San Benito
- Bicorp - los Botijos
- La Vall de Laguar - Benimaurell
- VOT 3: Alacant - l’Illa de Tabarca / Pilar de la Horadada - Pinar de Campoverde

FASE 2 (Tardor):
- Sorita
- Cirat
- VOT 4: Requena - Casas del Río / Requena - Finca San Blas
- VOT 5: Pinet / la Barraca d’Aigües Vives
- VOT 6: la Vall d’Ebo / Castell de Castells
- El Pinós - El Rodriguillo

Esperem que ens aneu dient per este fil les vostres votacions, indicant-ho de la següent manera especificant la opció triada:

VOT1:
VOT2:
VOT3:
VOT4:
VOT5:
VOT6:

Es podrà votar fins el 14 d’abril, eixe dia inclòs.

Moltes gràcies a tots per participar.
15
Buenas, yo me apunto  a la actividad  del sábado, almuerzo y comida.

Nos vemos si no pasa nada...

Enviado desde mi SM-T580 mediante Tapatalk

16
También nos acompañará en la jornada mi señora madre, Berna Mesonero, así que ella también a almorzar y comer aunque no es socia
17
Mi padre Vicente Millán y yo, acudiremos a la jornada del sábado, tanto a almorzar como a comer.

Un Saludo
18
Manuel N - esmorzar i dinar
si no surge ningun imprevisto alli estaré.. ;)
19
Pablo Solsona (esmorzar i dinar)
20
LLISTAT D'ASSISTENTS / LISTA DE ASISTENTES:

1. Rafael Armengot (esmorzar i dinar) dorm dis.
2. Raül Agut (esmorzar i dinar) dorm dis.
3. Pablo Solsona (esmorzar i dinar) dorm dis.
4. Manuel Navarro (esmorzar i dinar) no dorm
5. Octavio V. Sánchez (esmorzar i dinar) dorm div.
6. Dona d'Octavio (esmorzar i dinar) dorm div.
7. Amic d'Octavio (esmorzar i dinar) dorm div.
8. Amiga d'Octavio (esmorzar i dinar) dorm div.
9. Vicent Ibáñez (esmorzar i dinar) no dorm
10. Dani Millán (esmorzar i dinar) no dorm
11. Vicente Millán (esmorzar i dinar) no dorm
12. Eugeni Pastor (esmorzar i dinar) dorm div i dis
13. Ignasi Llopis (dinar) no dorm
14. Berna Mesonero (esmorzar i dinar) no dorm
15. José Manuel Electra (esmorzar i dinar)
16. Frank242 (esmorzar i dinar)
17. Jose Ramón Electra (esmorzar i dinar)
18. Tinent d'Alcalde de Sorita (esmorzar i dinar)
19. Jesús Mestre Electra (esmorzar)

...
Pàgines: 1 [2] 3 4 ... 10