Autor Tema: Dades 2006 - 2007 de la Foia de Castalla i Alt Vinalopó  (Llegit 2607 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat Vaqueret

  • Equip tècnic AVAMET
  • Mànega
  • *
  • Missatges: 4.113
  • El seny em perseguix... pero jo soc més ràpid.
Dades 2006 - 2007 de la Foia de Castalla i Alt Vinalopó
« el: 14 de Jul de 07, 17:28:26 pm »
PRECIPITACIÓ PER MESOS (EN LITRES PER METRE QUADRAT)
ANY 2006BANYERES (INSTITUT M. BROSSETA)BENEIXAMA (AGROMET)CAMP DE MIRRA (EST. AUTOMATICA    IVIA)BIAR          VILLENA (ESTACIÓ AUTOMATICA IVIA)IBI (H.S)    ONIL (METEONIX)TURRIÀ; (CASTALLA)CARRASCAR ARGENYA    (CASTALLA)CASTALLA   TIBI (CASA TALECA)XIXONA     AGOST (IVIA)PETRER (FINCA FERRUSSA)ELDA   
GENER101,067,458,672,345,685,588,069,086,070,6131,497,160,253,840,9
FEBRER36,425,320,016,012,832,021,245,018,023,340,426,612,814,012,9
MARÇ11,013,79,27,111,82,310,33,00,05,66,36,04,21,41,0
ABRIL59,638,746,636,453,039,444,939,043,041,575,163,235,635,929,8
MAIG45,235,635,646,645,423,229,821,056,038,248,423,029,231,350,1
JUNY3,02,11,60,01,46,83,63,00,04,84,73,42,82,619,0
JULIOL5,26,84,40,01,20,51,10,01,00,30,00,00,00,00,0
AGOST0,410,817,633,412,028,516,220,012,021,17,48,91,23,11,2
SETEMBRE86,655,353,844,417,848,848,027,046,040,531,36,08,425,922,0
OCTUBRE6,83,35,69,910,011,012,613,014,022,22,54,63,61,621,1
NOVEMBRE78,640,750,665,356,686,396,8107,089,0112,0134,987,890,682,178,1
DECEMBRE34,03,79,812,45,616,719,110,010,010,09,98,112,06,42,0
TOTAL ANY467,8303,4313,4343,8273,2381391,63357375390,1492,3334,7260,6258,1278,1
ANY 2007
GENER68,837,820,238,464,076,040,184,042,2
FEBRER19,617,015,230,118,024,020,235,820,6
MARÇ71,639,033,070,7132,053,052,892,247,0
ABRIL113,896,869,493,0111,094,085,4115,178,8
MAIG14,419,818,421,921,03626,421,813
JUNY9,87,619,416,427,36,42,6
TOTAL FINS JUNY298,0218,0175,6270,5346,0283,0252,2355,3204,2

Desconnectat Vaqueret

  • Equip tècnic AVAMET
  • Mànega
  • *
  • Missatges: 4.113
  • El seny em perseguix... pero jo soc més ràpid.
Re: Dades 2006 - 2007 de la Foia de Castalla i Alt Vinalopó
« Respondre #1 el: 14 de Jul de 07, 17:35:04 pm »
TEMPERATURA MITJA MENSUAL (ºC)

ANY 2006BANYERES    (INSTITUT M. BROSSETA)CAMP DE MIRRA    (EST. AUTOMATICA IVIA)BENEIXAMA    (AGROMET)VILLENA (ESTACIÓ IVIA)ONIL (METEONIX)CASTALLA (ESTACIÓ IVIA)CASTALLA (ALFAS)AGOST (IVIA)PETRER (FINCA FERRUSSA)ELDA
GENER4,84,75,85,04,55,04,67,76,86,5
FEBRER6,66,48,17,17,06,76,89,08,09,3
MARÇ11,711,512,612,211,911,511,813,412,913,9
ABRIL13,913,715,214,414,313,613,815,815,817,0
MAIG17,217,418,918,017,217,417,718,718,518,7
JUNY20,120,321,720,820,520,220,521,621,721,5
JULIOL25,425,326,124,725,124,524,225,425,826,2
AGOST22,922,724,322,822,121,922,523,823,924,4
SETEMBRE20,220,121,520,420,119,720,321,921,622,1
OCTUBRE17,416,918,217,117,317,317,119,319,119,1
NOVEMBRE11,811,412,511,911,812,012,114,413,813,7
DECEMBRE6,56,47,86,96,97,27,29,99,09,1
MITJA ANY14,914,716,115,114,914,714,916,716,416,8
ANY 2007
GENER7,06,46,37,67,97,09,8
FEBRER9,69,410,19,49,89,612,4
MARÇ9,69,49,99,79,69,412,1
ABRIL11,211,212,111,511,511,413,4
MAIG16,916,717,517,116,916.919,2
JUNY20,920,820,720,820,321,8

Desconnectat Vaqueret

  • Equip tècnic AVAMET
  • Mànega
  • *
  • Missatges: 4.113
  • El seny em perseguix... pero jo soc més ràpid.
Re: Dades 2006 - 2007 de la Foia de Castalla i Alt Vinalopó
« Respondre #2 el: 14 de Jul de 07, 18:06:08 pm »
Tinc altres tables que poden ser d'interés. El problema és que, al ser més complexes, vaig a tindre-ho dificil per a publicarles en format BBC.

Si algún Super-Hiper-Mega-Administrador tinguera a bé activar el parell d'etiquetes
Codi: [Escull]
[html]  [/html]* les podria publicar sense cap problema.

* em sembla que està en: Administració->Control de temes i diseny->Missatges i Temes->Bulletin Board Code->Activar publicació de etiquetes HTML.

PD: em sembla que els admins sempre poden insertar html en els publicacions, aixina que la manera mes fàcil seria que ho publicara Timonet (quan tornes de Hibernia).


« Darrera modificació: 14 de Jul de 07, 18:15:05 pm per Vaqueret »

Desconnectat Timonet gelat

  • Soci Fundador d'AVAMET
  • Administrador
  • Mediterranean DANA
  • *
  • Missatges: 7.091
    • Ontimet
Re: Dades 2006 - 2007 de la Foia de Castalla i Alt Vinalopó
« Respondre #3 el: 09 de Ago de 07, 13:33:07 pm »
Vaqueret, estava revisant aquest tema, i estàn totes les opcions de Configuració de Bulletin Board Code activades.
Entre Ontinyent (340 msnm) i Madrid (650 msnm)
Consulta les dades d'Ontinyent - Germanies des de ontimet.es